Odstoupení od kupní smlouvy

V případě, že si přejete odstoupit od kupní smlouvy prosím postupujte podle pokynů uvedených níže. Kupující má právo odstoupit od této smlouvy bez uvedení důvodu ve lhůtě 14 dnů. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech ode dne převzetí zboží.

  1. Prosím stáhněte si a vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy: ODSTÚPENIE OD ZMLUVY PDF (formulář lze vyplnit iv elektronické podobě)
  2. Vyplněný formulář prosím zašlete info@superdraci.cz – do předmětu emailu prosím napište „odstoupení od smlouvy“ a číslo Vaší objednávky
    Vyplněný formulář spolu se zbožím prosím odešlete na naši adresu: Spájame, s.r.o., Pod Dúbravou 7,974 09 Banská Bystrica, Slovensko
  3. Peníze za vrácené zboží Vám budou připsány na bankovní účet do 14 dnů od převzetí zboží na náš sklad.

Dôležité informácie

  • Náklady na vrácení zboží nese kupující.
  • Zboží prosím neposílejte na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty.
  • Zboží, které je předmětem odstoupení od smlouvy nemůže být poškozeno. V takovém případě jde o reklamaci zboží a postupujte prosím podle pokynů v sekci reklamácia dodaného tovaru.
  • Zboží před odesláním prosím pořádně zabalte aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Pro rychlejší vyřízení odstoupení od smlouvy zboží odešlete kurýrní společností. Zásilky z pošty přebíráme 1x za týden.

 

 

Obchodné podmienky:

8. Odstúpenie od zmluvy kupujúcim, ktorým je spotrebiteľ

8.1. Poučení o právu zákazníka odstoupit od smlouvy:
Ve smyslu ustanovení § 12 zákona o ochraně spotřebitele při podomním prodeji a zásilkovém prodeji (zákon č. 102/2014 Sb. z.) má kupující právo od takto uzavřené smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží nebo od uzavření smlouvy o poskytnutí služby, přičemž je nezbytné, aby byl v uvedené lhůtě doručen dopis o odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Toto právo má kupující iv případě, že si zboží objednané prostřednictvím internetu vyzvedl osobně v prostorách výdejního místa prodávajícího.
Kupující má právo odstoupit od této smlouvy bez uvedení důvodu ve lhůtě 14 dnů. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech ode dne převzetí zboží. Při uplatnění práva na odstoupení od smlouvy je kupující povinen uvědomit prodávajícího o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy jednoznačným prohlášením dopisem zaslaným poštou na adresu:

Spájame, s.r.o., Pod Dúbravou 7,974 09 Banská Bystrica, Slovensko

alebo e-mailom na adresu:

info@superdraci.cz

Přijetí odstoupení od smlouvy prodávající neprodleně potvrdí kupujícímu e-mailem. Lhůta pro odstoupení od smlouvy je zachována, pokud kupující zašle oznámení o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy před tím, než uplyne lhůta pro odstoupení od smlouvy.
Po odstoupení od smlouvy je kupující povinen zaslat zakoupené zboží zpět na adresu provozu prodávajícího:

Spájame, s.r.o., Pod Dúbravou 7, 974 09 Banská Bystrica, Slovensko

Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci.

Prodávající následně po převzetí a zkontrolování zboží bez zbytečného odkladu vrátí kupujícímu cenu zboží včetně nákladů na doručení zboží ke kupujícímu, nejpozději do 14 dnů od převzetí vráceného nepoškozeného a kompletního zboží. Náklady na doručení zboží ke kupujícímu se kupujícímu vrátí pouze v případě odstoupení od smlouvy v plném rozsahu.